Salon Ambrozie Příbram

Salon Ambrozie - Kinesiotaping
 
 
KINESIOTAPING
KONTAKTY

MÁLKOVÁ Pavlína
   Tel.: 606 50 39 70
   E-mail:

jsme tu pro Vás od pondělí do pátku v době od 9.00 do 20.00 hodin a v sobotu po domluvě dle Vašich objednávek
 
 

 
 
CENÍK - Kinesiotaping
Podle rozsahu ošetření od 200,-
 
 KINESIOTAPING 
Metoda využívaná ve fyzioterapii, sloužící k ovlivňování muskuloskeletární a Lymfatické soustavy. Kinesio IP, LLC je vlastníkem ochranné známky na Kinesio a Kinesio tejpování.

Metoda spočívá v lepení elastických bavlněných pásek na postiženou oblast. Ty aplikujeme tak, že danou partii protáhneme, aby se propnula kůže, poté naneseme pásku bez napětí a jejím třením aktivujeme teplotně citlivé lepidlo. Po návratu partie do klidové polohy dojde ke zvlnění pokožky. Tím se pokožka nadlehčí, zvýší se intresticiální prostor a to má za následek zvýšené proudění lymfy a krve a sníží tlak na cévy, čímž urychlí proces hojení. Nalepená páska současně stimuluje speciální kožní receptory, následkem čehož se zvýší aktivita v dané tkáni, což proces hojení ještě umocňuje.

Dále se využívá ke zpevňování nebo uvádění kloubů do správné polohy - v tomto případě se páska nanáší s předpětím, které je různé, v závislosti na konkrétní aplikaci. V poslední době se využívá také jako jedna z metod Lymfatická masáž.
 
 POUŽITÍ: 
Relaxace namožených, natažených nebo natržených svalů
Stimulace oslabených nebo naopak uvolnění zatuhlých svalů
Zredukování bolesti, otoků a modřin
Korekční techniky - mechanické, fasciální, prostorové, funkční a další
Lymfodrenáž
 
 KINESIO TAPE 
Je vyroben z bavlny, může se natáhnout až na 160 % své délky, lepidlem je obvykle přírodní pryskyřice a je prodyšný a voděodolný.
 
Salon Ambrozie

2006 - 2018 © Copyright by Salon AMBROZIE, All rights reserved. Developed by www.wml.cz 2006