Salon Ambrozie Příbram

Salon Ambrozie - Kadeřnický salon Příbram
 
 
KADEŘNICKÝ SALON
KONTAKTY
CENÍKY

jsme tu pro Vás od pondělí do pátku v době od 9.00 do 20.00 hodin a v sobotu po domluvě dle Vašich objednávek
 
BEČVÁŘOVÁ Jana
  
Tel.: 777 28 59 67
  
E-mail:
   FB: @kadernictviJanaBe...

KOSOVÁ Marie
  
Tel.: 607 846 081
   E-mail:
   FB: @vlasyamakeup 
 
Ceník salon Ambrozie Ceník salon Ambrozie

 

Google Photos Salon Ambrozie
Salon Ambrozie
Salon Ambrozie
Salon Ambrozie
Salon Ambrozie
Salon Ambrozie
Salon Ambrozie
Salon Ambrozie

 


Moje milé zákaznice, připravila jsem si pro vás novinku...

Bod Musím říct, že jsem pracující člověk jako každý jiný. Ale můj výdělek závisí právě na vás. Je mnoho zákaznic, které ke mě rády přijdou, udělají si čas, vezmou si volno.... Všem takovým moc děkuji.... Ale jsou i takové zákaznice, které nutně potřebují termín a poté se neobtěžují ani přijít, natož zavolat a omluvit se. Proto jsem se rozhodla, že v takovém případě budu při další návštěvě, u těchto zákaznic, účtovat 50% z ceny objednaných služeb. (Musím si totiž vymezit čas a do práce dojet a to něco stojí) Děkuji za pochopení...

BEČVÁŘOVÁ Jana - 777 28 59 67

Bod vlasová kosmetika Davines
Bod svatební a společenské účesy
Bod vizážistika
Bod Facebook
Bod Fotogalerie


KOSOVÁ Marie - 607 846 081

Bod vlasová kosmetika Davines
Bod specialista na pánské účesy
Bod svatební a společenské účesy
Bod vizážistika, divadelní líčení
Bod Facebook


Davines

Profesionální vlasová kosmetika s jasnou vizí péče o životní prostředí. Revoluční řady produktů s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí. Celý koncept značky je svým složením i originálními obaly produktů zaměřen na udržitelnost přírody a životního prostředí.

V Davines věří, že je to možné. Vytvářením krásy chtějí povzbudit lidi, aby pečovali o sebe, o životní prostředí a o svět, ve kterém žijí. Ideálem krásy je najít inspiraci v konceptu rovnováhy mezi látkou a tvarem, stejně jako v italské renesanční tradici. Styl Davines je delikátní konvergencí unikátních vlastností a je inspirován jednoduchostí, harmonií a dobrým vkusem.

Od samého začátku se Davines soustředí na tvorbu kvalitních produktů, které jsou vědecky zpracovány. Kvalita v Davines znamená svobodu tvořit ty nejlepší produkty pečlivě a s respektem vůči životnímu prostředí, s použitím vysoce kvalitních přírodních ingrediencí a vědecké přísnosti tak, aby zaručili bezpečnost svým zákazníkům. To přináší lepší kvalitu života pro zaměstnance, partnery a spotřebitele.

V Davines dělají to, v co věří, než aby se nechali unášet hlavním proudem. Řídí se vlastní intuicí, která jim ukazuje cestu. To jim dává volnost rozvíjet koncepty a produkty, které jsou originální, autentické a emocionálně propojené s lidmi. Jejich práce je promyšlená rovnováha mezi hmotou a stylem, přírodou a vědou, lidmi a duší.

(převzato ze stránek DAVINES)


 

2006 - 2023 © Copyright by Salon AMBROZIE, All rights reserved. Developed by www.wml.cz 2006